۱۳۹۵ فروردین ۱۵, یکشنبه

بالاترینی که سفلی ترین شد!

چندین ماه است که من و همفکرانم در بالاترین فعالیتی نداریم. علت اصلی آنهم کاهش انگیزه در اثرتجمع سایبری های رژیم بخصوص اصلاح طلبان و ترولینگ، فحاشی، توهین آنها و نیز عدم بیطرفی مسئولان سایت نسبت به خلاف های آنان می باشد. علت مهم دیگر جهت گیری مدیران سایت به نفع اصلاح طلبان است. لینک های ضد اصلاح طلبان و رفقا فیلترشده (نمونه دیگری از پارتی بازی بالاترین, لینک هایی که سانسور می شوند!)و یا موضوعات داغ علیه انها حذف میشوند. نمونه موضوع داغ در مورد صدای آمریکا و استناد به نظرسازی باند تریتا پارسی که در کمتر از یکساعت از سایت بالاترین حذف شد! آش بقدری شور بود که با اعتراض دوستان به ناشیگری صدای امریکا در استناد به نظر سازی لابی رژیم،صدای امریکا نیزپیشتر ویدئو را بسرعت حذف کرده بود! دیگر کسی شکی در عقد اخوت بین نایاک و بالاترین ندارد! کافی است نام تریتا پارسی را در کنار نام مهدی یحیی نژاد گوگل کنید!

عمده ی مطالب ما حاصل ساعتها کار و تحقیق است، اما ترول با حمایت مدیران سایت براحتی و بدون واهمه از عقوبت، محیطی را که در آن پرورش یافته در معرض عموم و خود را به مزایده گذارده و مشتری جمع می کند. تعداد این پارازیت ها از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نمی کند اما یا خود مدیرسایت هستند یا مصونیت آهنین دارند. این پارازیت ها، همان هایی هستند که سایت بسیار خوب و رقیب سرسخت بالاترین یعنی سایت دنباله را دقیقا به همین طریق به تباهی کشاندند و باعث بسته شدنش شدند.

تذکرات عدیده به مدیران سایت هم افاقه نکرد، عیان است که کفه اکبرآقا سنگین تراست. اینگونه سایت بالاترین تبدیل به سفلی ترین شد:

افول چشمگیر رتبه سایت


ترول- رجاله ها۲ نظر:

  1. شخصی که شما به عنوان green force میشناسید، نام حقیقیش فریبرز مهران ادیب میباشد. این هم صفحه فیسبوکش:
    https://www.facebook.com/Fariborz.MEHRAN

    پاسخحذف
  2. این هم بلاگ این آقا. قدری که آن را مطالعه نمایید، میبینید که ایشان ساکن بروکسل بوده و پاتوقش در یک آبجوفروشی میباشد. کله طاس بوده و از فرط آبجو خوری، شکمی هم پیدا کرده. این آقای الکلی، شده فعال سیاسی اینترنتی! اگر چند مدت این آبجو فروشی را زیر نظر بگیرید، حتما موفق به دیدن جمال این میشوید.
    http://666sabz.blogspot.de/

    پاسخحذف