۱۳۹۲ اردیبهشت ۲۷, جمعه

متهمان جنایت میکونوس نامزد ریاست جمهوری ایرانشام آخر
کتابگزاری: قضات برلن درباره کتاب هنوز در برلن قاضی هست«پنج شنبه ۱۷ سپتامبر ۱۹۹۲ ساعت بیست و دو و پنجاه دقیقه، سه مرد پشت سر هم به طرف در ورودی رستوران میکونوس رفتند. نفر اول، امین بیرون رستوران، جلو در ایستاد تا مانع ورود هر مزاحمی شود. بنی هاشمی جلو در یقه اش را تا زیر دماغ بالا کشید و وارد رستوران شد و به دنبال او نفر سوم راحیل. هر دو از سالن گذشتند و به اتاق پشتی رفتند. نه نفر از افراد اپوزیسیون دور دو میز به هم چسبیده در سمت چپ اتاق نشسته بودند. دو نفر تازه وارد پشت سر اولین و دومین نفر ایستادند. بنی هاشمی ساک حاوی مسلسل را بالا آورد و از آن سو تا این سوی میز را هدف رگبار مسلسل ساخت. مسلسل پس از شلیک ۲۶ گلوله در سه رگبار خاموش شد. راحیل با اسلحه کمری، یک گلوله به مغز و دو گلوله به شکم شرفکندی و یک گلوله به مغز اردلان خالی کرد. در کمتر از چند ثانیه روی هم ۳۰ تیر شلیک شد. قاتلان به طور دقیق از ترتیب نشستن قربانیان اطلاع داشتند و پس از ورود به اتاق بدون مکث به آنها شلیک کردند. به همان سرعتی که آمده بودند از رستوران خارج شدند و همراه نفر سوم که مقابل در ایستاده بود به سوی اتومبیلی که انتظار آنها را می کشید دویدند، سوار شدند و گریختند. تمام عملیات چند دقیقه بیشتر طول نکشید».در روز ۱۲ نوامبر ۱۹۹۶ قرائت کیفرخواست ۲۵۰ صفحه ای آغاز شد که در آن رهبر مذهبی (آیت الله سیدعلی خامنه ای)، رییس جمهوری (حجت الاسلام علی اکبر هاشمی رفسنجانی)، وزیر امور خارجه (علی اکبر ولایتی) و  وزیر اطلاعات (حجت الاسلام علی فلاحیانبه عنوان دستور دهندگان و طراحان ترور اعلام شدند.

قاضی دادگاه میکونوس
فریدتهوف کوبش، قاضی دادگاه عالی برلین در میان محافظان خود. وی تهدید به مرگ شده بود. استقلال رأی و شهامت این قاضی آلمانی ستایش رسانه‌ها و افکار عمومی را برانگیخت. وی در حکم ۳۹۵ صفحه‌ای خود آورد که این دادگاه "صدور دستور قتل توسط مقامات ایران را ثابت کرد". وی از "کمیته ویژه"‌ای نام برد که رهبر جمهوری اسلامی، رئیس‌جمهور، وزیر امورخارجه و وزیر اطلاعات عضو آن هستند و فرمان قتل مخالفان را صادر می‌کنند.


                                                    --------------------------------


متهمان جنایت میکونوس نامزد ریاست جمهوری ایران 1392

اکبر هاشمی رفسنجانی کاندید اصلاح طلبان- رئیس جمهور در زمان وقوع جنایت


                                                   -------------------------------

علی‌اکبر ولایتی کاندید اصولگران -وزیر امور خارجه دولت رفسنجانی در زمان وقوع جنایت
                                                       ----------------------------

علی فلاحیان کاندید اصولگران -وزیراطلاعات دولت رفسنجانی در زمان وقوع جنایت

علی فلاحیان، وزیر اطلاعات و امنیت جمهوری اسلامی در کابینه اکبر هاشمی رفسنجانی. در زمان وزارت وی ده‌ها تن از مخالفان و دگراندیشان ایرانی در ایران و خارج از کشور به قتل رسیدند. فلاحیان تحت تعقیب اینترپول نیز هست
علی فلاحیان (از چپ نفر دوم)، وزیر وقت اطلاعات و امنیت جمهوری اسلامی ایران در مراسم نماز جمعه تهران به تاریخ ۱۱ آوریل ۱۹۹۷ یک روز پس از اعلام حکم دادگاه برلین. اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس‌جمهور وقت پیش از اعلام رأی نهایی دادگاه میکونوس، دولت آلمان را تهدید کرده بود. وی گفت در صورتی که حکمی علیه ایران صادر شود، آلمان باید بداند چه "امتیازاتی را در ایران از دست می‌دهد".
عکس دسته جمعی 

این فرزندان خلف امام و دوران طلایی سوابق درخشان کم ندارند. از جمله بمب گذاری در ارژانتین. حکم بازداشت بین المللی صادر شده در ارژانتین:
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر